Стилияна Николова спечели злато на топка и лента, Калейн взе сребро на бухалки на Световната купа в София
 14.04.2024 17:23

Българката Стилияна Николова спечели втория си златен медал по време на финалите на отделните уреди на Световната купа по художествена гимнастика в София, след като триумфира в битката за разпределение на отличията на лента. Припомняме ви,

Новини Спорт
Кубрат подчини 130-килограмовия Хълк
 31.03.2024 00:12

Кубрат Пулев мина безпроблемно през Игор Шевадзутский, носещ прозвището Хълк. Българският боксьор спечели със съдийско решение след 12 рунда пред пълните трибуни на "Арена София".

Стоичков се появи на боксовата на гала на Пулеви, Тайсъна надви сърбин
 30.03.2024 20:50

Христо Стоичков предпочете галата, в която ще участват Тервел и Кубрат Пулеви. Камата се появи в "Арена София" за третия мач от вечерта, в който Кирил Русинов победи по точки Венхарт Казири от Косово.

Седем медала за ансамбъла ни на Световната купа в Гърция
 27.03.2024 08:57

Елвира Краснобаева триумфира като шампион в многобоя при жените

Кубрат Пулев срещу Хълк на 30 март в София
 22.03.2024 20:04

По-малко от 24 часа, след като се разбра, че битката за регулярната световна титла на WBA между Кубрат Пулев и Махмуд Чар се отлага за есента, вече е ясно и името на новия съперник на българина. На ринга в "Арена София" на 30 мар

Шоу
Финалът на Като две капки вода ще се проведе на живо пред повече от 10 000 души
 19.03.2024 12:00

Финалът на дванадесети сезон на шоуто за имитации ще бъде на 13 май в „Арена София“

Шоу
Цеца Величкович с концерт в София през октомври
 28.02.2024 13:58

Феновете ѝ ще имат възможността да се насладят на вечните хитове на най-голямата балканска звезда

Божидар Андреев посвети златото на любимите хора, които вече го гледат отгоре
 16.02.2024 08:00

Божидар Андреев стана европейски шампион по вдигане на тежести в София с европейски рекорди в двубоя и в изтласкването и с резултат, който му гарантира участие на Олимпийските игри в Париж!